در زیر برخی از سوالاتی که ممکن است قبل یا حین خرید برایتان پیش بیاید را آورده ایم.

اگر جواب سوال خود را نیافتید حتما با ما در یورواسپرت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد.

سوالات متداول خریداران

یورو اسپرت با استفاده از واسط پرداخت امن اینترنتی بانک سامان ( سامان کیش ) و درگاه پرداخت اینترنتی به پرداخت بانک ملت امکان پرداخت امن و آسان را برای خریداران گرامی فراهم نموده است . برای این منظور کافی است پس از انجام خرید ، در صفحه تسویه حساب درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان و ملت را انتخاب نمائید . پس از هدایت به صفحه پرداخت قادر خواهید بود با کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب ( در صورت در دست داشتن رمز دوم کارت ) مبلغ را پرداخت نمائید .

بستگی به آدرس شما دارد سفارشات ثبت شده با پست پیشتاز ارسال میشود و شهرهای بزرگ و مراکز استان ۳ الی ۴ روزه میرسد و شهرهای کوچک تر ۵ الی ۷ روز طول میکشد

ما هیچ گونه نقشی در تعیین نرخ هزینه پست نداریم چرا که این کار توسط افزونه ی پست در سایت به صورت خودکار انجام میشود و نرخ آن به نسبت مسافت شهرهای نزدیک و دور متفاوت میباشد

بله. از آنجایی که سابقه خرید مشتریان جهت پیگیری مشکلات احتمالی در آینده بسیار ضروری می باشد، لذا جهت خرید از سایت باید حتما اقدام به ثبت نام نمایید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز ۷ روز هفته میتونید سفارش خود را ثبت کنید فقط توجه داشته باشید سفارش شما فردای آنروز ارسال خواهد شد در ضمن روزهای تعطیل رسمی پست نیز تعطیل بوده و ارسال نداریم و تمامی سفارشات فقط در روزهای کاری و غیر تعطیل ارسال میشوند

اولویت ما ایجاد اطمینان و رضایت در میان خریداران است و مبنای تشکیل یورو اسپورت نیز در راستای همین هدف قرار دارد . لذا ما اصالت کالای خریداری شده را تضمین نموده و شما نیز با آسودگی خاطر خرید خود را انجام دهید .

بله در صورتی که کتونی ارسال شده با کتونی که سفارش داده شده ی مشتری مغایرت داشته باشد تعویض میشود و در صورتی که کار ارسال شده دارای عیب و ایراد باشد تعویض میشود . تعویض سایز فقط با تقبل هزینه پست توسط خریدار انجام میشود که هزینه ی تقریبی آن ۳۰ هزار تومان میباشد . اما امکان تعویض مدل مقدور نمی باشد .

پس از تکمیل سفارش ، پیامکی از یورو اسپورت به شما ارسال می شود که حاوی کد رهگیری پست پیشتاز است . شما می توانید با وارد نمودن این کد در سایت https://eurosports.ir/ از موقعیت سفارش خود آگاه شوید.

لطفا توجه داشته باشید که این کد ممکن است چند ساعت پس از تکمیل سفارش به شما ارسال گردد . چنانچه به هر دلیلی این کد برایتان ارسال نشد میتوانید از طریق واتساپ و یا تلگرام با شماره تماس ۰۹۱۶۷۰۱۲۶۸۱ در ارتباط بوده و کدرهگیری سفارشتون رو دریافت کنید .